facebook_pixel

Ювелірний інтернет-магазин "Your Diamonds Jewelry" в Києві: ексклюзивні прикраси


Щоб отримати шедевр, потрібно любити свою справу. Це основний принцип нашого ювелірного інтернет-магазину в Києві, де можна вибрати унікальні прикраси: каблучку для заручин, хрестики, підвіски, сережки, кулон з діамантом "Серце" і інші прикраси. У своїй роботі ми використовуємо золото 750 проби, 585 проби білого, рожевого, жовтого відтінку, платину 950 проби. Родзинка золотих виробів - діамант.


Чому ми використовуємо саме діаманти в своєму ювелірному інтернет-магазині в Києві


Каблучка, підвіска, сережки з діамантами - будь-яка з цих прикрас здатна стати найкращим подарунком для коханої, мами, сестри, подруги, дитини на хрестини. Наш інтернет-магазин використовує такі дорогоцінні камені не тільки тому, що вони користуються попитом, ніколи не втрачають своєї популярності. З діамантами легко працювати, вони випромінюють особливе світло, тепло, дозволяючи втілити будь-які дизайнерські задуми в життя. Такі прикраси - завжди ексклюзив, елітні варіанти.


Які ювелірні прикраси можна замовити в "Your Diamonds Jewelry" в Києві


Ювелірний магазин в Києві "Your Diamonds Jewelry" - місце, де легко вибрати оригінальні золоті, платинові прикраси з діамантами для вух, рук, ніг, шиї, зап'ястя, що роблять образ елегантним, оригінальним, розкішним. Каталог ювелірних виробів включає:


  • Вишукані сережки;
  • Елегантні браслети;
  • Розкішні ланцюжка і підвіски;
  • Каблучки для заручин, обручки;
  • Трендові пірсинги;
  • Стильні брошки;
  • Хрестики різного розміру.

Сережки


Один з найпопулярніших варіантів в нашому інтернет-магазині ювелірних прикрас, що підходять для дітей, підлітків, молодих дівчат, дорослих жінок. Сережки з діамантами вибирають і чоловіки. Наш ювелірний інтернет-магазин в Києві пропонує різні моделі на будь-який смак: пуссети, з англійським замком, підвіски, трансформери, «конго».


Ланцюжки і підвіски


Здатні стати оригінальним подарунком. Якщо в якості підвіски вибрати хрестик з діамантами, то набір сміливо можна дарувати дитині на хрестини. Він буде пам'яттю на все життя - з часом золото, діаманти стають тільки ціннішими.


Каблучки


Каблучки для заручин з діамантом - класичний варіант в нашому інтернет-магазині. Традиційно магазини ювелірних виробів в Києві пропонують їх комбінації з білим золотом. Але якщо хочеться зробити коханій ексклюзивну пропозицію, то у нас можна замовити за індивідуальним дизайном каблучку з золотом жовтого, рожевого відтінку, з платиною 950 проби.


Брошки, пірсинг


Подібні ювелірні вироби в Києві і інших містах вибирають ті, хто хоче підкреслити свою індивідуальність. Пірсинги можна носити в різних частинах тіла, тому важливо, щоб вони не викликали алергічних реакцій. У ювелірному магазині "Your Diamonds Jewelry" в Києві представлені золоті вироби з дорогоцінних металів зі вставками . З ними роздратування шкіри виключено.


Чому саме ми


"Your Diamonds Jewelry" працює з кращими матеріалами високої якості: платиною, золотом, коштовними каменями - діамантами. Саме в нашому інтернет-магазині ювелірних виробів в Києві легко знайти особливі вироби, що доповнюють оригінальний лук, що стають його родзинкою. Також ми готові виконати індивідуальне замовлення за ескізом клієнта або розробити відповідно до його побажань.


Переваги "Your Diamonds Jewelry"


Переваги покупки золотих прикрас в нашому інтернет-магазині ювелірних виробів в Києві - не тільки в ексклюзивності. Ще ми:


  • Надаємо гарантію на будь-який виріб;
  • Пропонуємо виключно високоякісні варіанти, що відповідають всім стандартам, вимогам. Кожна прикраса має пробу, бирку, потрібну документацію;
  • Гарантуємо вигідні ціни, оригінальність дизайну ювелірних прикрас, знайти який можна тільки в нашому інтернет-магазині.

Що ще


Також ми пропонуємо широкий різноманітний вибір моделей. Завжди готові допомогти підібрати ідеальний подарунок або створити його спеціально для коханої дівчини, чоловіка, дитини, навіть самого суворого начальника.


Як купити золоті прикраси у нас


Ми інтернет-магазин, тому нашим клієнтом здатний стати кожен, незалежно від міста проживання. Зробити замовлення можна прямо на сайті або зв'язатися з нами за телефоном, щоб обговорити основні нюанси, можливі варіанти оплати, залишити свої побажання на рахунок дизайну унікальних золотих прикрас.