facebook_pixel
-
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Каблучки з розсипом діамантів з боків від центрального каменю

 • За замовчуванням
 • Назва (А - Я)
 • Назва (Я - А)
 • Ціна (низька > висока)
 • Ціна (висока > низька)
 • Рейтинг (починаючи з високого)
 • Рейтинг (починаючи з низького)
 • Модель (А - Я)
 • Модель (Я - А)
 • Показати 16
 • Показати 25
 • Показати 50
 • Показати 75
 • Показати 100
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Каблучки з розсипом діамантів від центрального каменя по колу


Зізнатися в любові можна словами, але каблучка для заручин з розсипом вставок із діамантів підійде більше. Виготовлена з золота, діамантів, вона стане символом майбутнього союзу. Традиція робити пропозицію коштовністю бере початок 15-м сторіччям, а в середині 20-го була популяризована американськими маркетологами. Сьогодні персні з розсипом діамантів по боках від центрального каменя - модний, актуальний варіант.


Один камінь чи доріжка діамантів


Вибираючи каблучку з діамантом, майбутній наречений може сумніватися: актуальніша прикраса одинарка - один камінь або перстень, де посередині діамант, а по боках - розсип дрібних алмазів. Обидва варіанти підходять для пропозиції, але другий має кілька переваг.


Оригінальність


Діамантові каблучки з одним каменем у центрі - традиційні, використовуються всюди усіма. Додатковий розсип маленьких діамантів робить ювелірний виріб цікавим, оригінальним, незвичайним.


Розкішний вигляд


Навіть тоненька золота каблучка з одним діамантом у центрі і маленькими з боків виглядає дорого, презентабельно. Дрібні алмази підкреслюють великий, дають більш сильну гру світла, заворожують своїм блиском. На каблучку з діамантом по центру і доріжкою ціна дійсно трохи вище, але вони виглядають дорожче своєї вартості.


Актуальність


Подарувати перстень з великим центральним каменем і маленьким обідком можна не тільки під час пропозиції. Він здатний стати актуальною щоденною прикрасою, гармонійно доповнюючи інші ювелірні вироби. Підходять як подарунок дівчині, дружині, подрузі, сестрі, мамі.


Вибір персня


Каблучка для заручин з одним діамантом у центрі та маленькими бічними камінчиками вибрати досить просто. Необхідно визначити: розмір пальця дівчини, колір золота, каменів, бажаний дизайн, можливу вартість.


Розмір


Діаметр жіночого пальчика - центр вибору ювелірної прикраси. Дізнатися можна декількома способами:


 • Поміряти актуальні вироби, використовувані майбутньою нареченою щодня;
 • Попросити поміряти кільце іншою дівчиною;
 • Ниткою виміряти діаметр пальця, повідомити отриманий результат ювеліру. Він здатний визначити потрібний розмір.

Колір


Жовте, рожеве, біле золото - будь-який варіант актуальний. Всі вони підкреслюють красу дорогоцінних алмазів, відтіняють розкішний блиск. Золото - гіпоалергенний метал, що підходить практично кожній людині. Вибираючи колір, варто відштовхуватися від своїх уподобань. Традиційна каблучка для заручин - біле золото, але сьогодні модні і інші варіанти.


Каратність


Вага діамантів - важлива характеристика коштовності. Вироби для заручин - не виняток. Визначаючи цей показник, варто пам'ятати, щоб можна було оцінити якість огранування, чистоту, колір, центральний алмаз повинен мати від 0,30 карат. Дрібні камінці по боках - менше. Висока каратність - відповідна ціна.


Ювелірний магазин


Якщо ви шукаєте каблучку з діамантом по центру і з маленькими з боків у Києві, варто звернутися до професіоналів. Наш ювелірний магазин «Your Diamonds Jewelry» - ідеальний варіант, щоб купити оригінальний, якісний, дорогий подарунок.


Яку каблучку вибрати для заручин?


Для пропозиції дівчині підійде золота каблучка з діамантами будь-якого дизайну: з одним великим каменем, поєднання великого діаманта по центру і маленьких по боках і навіть каблучка-обідок з дрібних каменів.


Які каблучки краще для заручин?


Ідеальні каблучки для заручин - ті, що сподобаються дівчині і будуть гармонійно поєднуватися з обручкою.


Яку вибрати каблучку з діамантом для заручин?


Каблучка з діамантом для заручин може бути тонкою або широкою, з маленькими діамантами або одним великим.


Яка ціна золотих каблучок для заручин?


Ціна золотих каблучок для заручин залежить від ваги золота і каратності діамантів. На вартість впливає якість та форма огранки, а також чистота каменю.

Отримай знижку 5% за підписку на наші Акції та Новини