facebook_pixel
-
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Золоті каблучки для заручин

 • За замовчуванням
 • Назва (А - Я)
 • Назва (Я - А)
 • Ціна (низька > висока)
 • Ціна (висока > низька)
 • Рейтинг (починаючи з високого)
 • Рейтинг (починаючи з низького)
 • Модель (А - Я)
 • Модель (Я - А)
 • Показати 16
 • Показати 25
 • Показати 50
 • Показати 75
 • Показати 100
Показано з 1 по 16 із 76 (5 сторінок)

Золоті каблучки для заручин з унікальним дизайном


Кожного чоловіка очікує момент, коли він робить пропозицію руки і серця дівчині. Актуальною стає покупка прикраси. Для заручин. Це може бути як каблучка з розсипом по колу, так перстень, прикрашений одним діамантом, що вважається традиційним варіантом. Золоті каблучки для заручин - тема, що викликає безліч питань, сумнівів. Вибрати подібну коштовність досить важко.


Вибір золотої каблучки для заручин


Вибираючи золоту каблучку для пропозиції, варто знати важливі нюанси. Звернути увагу необхідно на кілька основних характеристик: колір, форму огранки, каратність, тип каблучки, розмір.


Види золотих каблучок для заручин


Оригінальний дизайн, незвичайне оформлення, поєднання різних кольорів золота, дорогоцінних каменів, символізм прикраси - сучасним ювелірам під силу все. Каблучка на заручини може бути виготовлена в будь-якому варіанті. Популярністю сьогодні користуються кілька заручних варіантів.


Класичний


Каблучка-солітер - французьке слово, перекладається «єдиний». Особливість - використання каменю одинарника каратності вище 0,30. Традиційний золотий виріб, підійде будь-якій дівчині.


Toi at Moi


Має відкриту шинку. Символи прикраси повторюють дизайн один одного, однакові, протилежні за кольором, можуть відрізнятися розмірами. Подібна золота коштовність символізує пару.


Каблучка вічності


Обідок з розсипом діамантів по колу. Вибирається чоловіками для заручин в якості символу вічної любові. Іноді має центральний камінь - великий діамант. Часто інкрустується сапфірами, смарагдами, рубінами.


Трансформер


Складається з двох частин — каблучки для заручин та обручки. Вони ідентичні за стилем, ідеально поєднуються один з одним. Можна носити разом і окремо.


Колір каблучки


Виготовляються золоті вироби для заручин з використанням жовтого, рожевого, білого золота. Вибираючи варіант, варто продумати колір обручок - вони повинні гармоніювати. Красиво виглядає біле золото - прозорий діамант, рожеве - камінь подібного відтінку. Чорні діаманти вибирати недоцільно. Єдина альтернатива - поєднання кольорових каменів різних відтінків.


Вага


Вага коштовності для заручин залежить від фінансових можливостей нареченого, довжини пальців нареченої. Маленьким рукам великі прикраси зайві, краще вибрати витончений тонкий перстень. Ставним дівчатам актуально досить широку золоту прикрасу, великий камінь.


Каратність


Для одинарника каратність повинна бути від 0,30. Подібний розмір дозволяє розглянути якість огранування, чистоту, ідеальну гру кольору. Варто пам'ятати: діаманти 0,30 карата будуть мати Сертифікат гемологічного інституту (GIA, HRD IGI), що підтверджує справжність, заявленим характеристикам.


Відповіді на запитання


Яку каблучку вибрати для пропозиції?


Каблучки для заручин можуть бути різних дизайнів - солітери, обідки або, як їх називають, каблучки вічності, прикраси трансформери, де каблучка для заручин та обручки однакового дизайну. Вибрати можна будь-який з варіантів по своєму смаку або смаку майбутньої нареченої.


Які каблучки потрібні для заручин?


Традиційно використовуються золоті або платинові каблучки з діамантами. Вони можуть бути класичними - з одним великим діамантом круглого огранування або символічні, коли камінь у вигляді серця.


Як вибрати золоту каблучку з діамантом для заручин?


Вибираючи золоту каблучку для пропозиції дівчині, варто звернути увагу на колір металу і каменю, каратність діаманта, форму його огранування. Важливим буде і розмір, щоб наречена змогла його надіти відразу після пропозиції. Що стосується дизайну, то непогано, щоб він поєднувався з тими прикрасами, які вважає за краще дівчина.


Яку вартість мають золоті каблучки для заручин?


Купити золоті каблучки для заручин можна за різною вартістю. Є недорогі варіанти з маленькими діамантами, а є коштовні вироби, в яких каратність каменю перевищує 0,30 карата. Орієнтуватися варто на свій бюджет.

Отримай знижку 5% за підписку на наші Акції та Новини