facebook_pixel

Ювелірні прикраси корпоративним клієнтам


Корпоративні значки з золота сьогодні нерідке явище. Таким способом заявляють про свій імідж і позиції, як великі корпорації, так і компанії-початківці. Однакові прикраси з гравіюванням або фірмовим логотипом несуть важливе сенсове навантаження. Інтернет-магазин Yourdiamonds надає свої послуги з виготовлення ювелірних виробів корпоративним клієнтам. У нас можливий як виклик експерта, так і онлайн-співпраця.


Актуальність золотих корпоративних виробів


Ювелірне виробництво пішло далеко вперед, запровадивши сучасні технології та інноваційні методики. Одна з них - 3D-моделювання, що дозволяє абсолютно точно повторити задум клієнта без малювання декількох ескізів вручну. Технологія дає можливість на основі одного макета створити цілу партію однакових прикрас. Золоті значки з логотипами - не єдиний варіант виробів, які можна замовити в Yourdiamonds. Подібні коштовності будуть актуальні для різних цілей.


Для співробітників


Однакові золоті значки, що ідентифікують співробітників компанії, - відмінний варіант підтримки корпоративного духу. Носити подібні вироби - престижно і красиво. Коштовне каміння та метал стануть відмінним доповненням офісного стилю.


Для клієнтів


Замовити значки з золота можна і для клієнтів, підкресливши їх цінність для свого бізнесу. Подібні золоті vip-подарунки говорять самі за себе.


Для партнерів


Корпоративні подарунки - значки для партнерів - відмінна альтернатива, що дозволяє скріпити бізнес-відносини цінним презентом. Власники, співробітники компаній із задоволенням будуть їх носити, адже вони виготовляються із золота, платини, інкрустовані діамантами або іншими дорогоцінними каменями.


Як скористатися послугою


Yourdiamonds - не ювелірний завод. Ми виготовляємо ексклюзивні золоті значки за індивідуальним дизайном. Наші послуги актуальні, коли:


  • Потрібно нагородити відділ або цілий штат компанії;
  • Ювілей директора або когось із співробітників;
  • Завершено важливий проект;
  • Співробітник відправляється на заслужену пенсію.

Що потрібно


Для замовлення золотих значків достатньо зв'язатися з нашим менеджером або залишити заявку на сайті. Протягом обумовленого часу замовлення буде готове. Перед його виготовленням обов'язково затверджується тривимірна об'ємна модель.

17 грудня 2019 - 0 - 843