facebook_pixel

Виготовлення ювелірних прикрас на замовлення


Ювелірні вироби на замовлення - оптимальний варіант, якщо хочеться, щоб ні у кого іншого не було подібної прикраси, і навпаки - є бажання мати такі ж сережки, як у знаменитої співачки. Наш інтернет-магазин Yourdiamonds вибрав своїм пріоритетом виготовлення ексклюзивних прикрас із золота, платини з діамантами. Допомагає в цьому нам сучасна технологія - 3D-моделювання.


Переваги виготовлення золотих прикрас на замовлення


Коштовності з діамантами - відмінний подарунок до будь-якого свята. Це відмінне вкладення грошей, оскільки з часом вартість їх тільки зростає. Особливо актуально подібне для ексклюзивних варіантів, виготовлених спеціально для клієнта.


Ювелірні вироби на замовлення від нашого інтернет-магазину отримують кілька приємних переваг.


Будь-який дизайн


Виріб із золота на замовлення виконується в будь-якому варіанті. У Yourdiamonds втілять найнезвичайніші, сміливі ідеї. Перед виготовленням клієнту надається 3D-модель, точно повторює лінії металу, грані дорогоцінного каменю. По ній можна визначити вагу майбутньої коштовності, що дозволяє озвучити вартість на підготовчому етапі.


Ексклюзивність


Yourdiamonds не виставляє в каталозі індивідуально виготовлені варіанти, тому купити обручку абсолютно ідентичного дизайну двом клієнтам в інтернет-магазині неможливо. Кожному замовнику пропонуємо додати в виріб родзинку, що робить його ексклюзивним. Інтернет-магазин Yourdiamonds - не ювелірний завод, масовість виготовлення ювелірних виробів - не наш пріоритет.


Оперативність виконання


Створення коштовності займає небагато часу. Оперативності істотно сприяють сучасні технології, впроваджені Yourdiamonds в ювелірне виробництво. Ескізи не створюються вручну - в штаті є 3D-модельєр. Огранювання, гравіювання, всі інші процеси передбачають застосування надточного обладнання.


Наша компанія розуміє: клієнтам важлива оперативність, тому виготовлення каблучки для пропозиції на замовлення може зайняти 1-2 тижні.


Вигідні ціни


Цінова політика Yourdiamonds доступна. Досягти подібного дозволив:


  • Невеликий, повністю укомплектований штат;
  • Досвід, талант, професіоналізм майстрів ювелірної техніки;
  • Постійне навчання, використання сучасних технологій.


Вибираючи Yourdiamonds, клієнт спілкується безпосередньо з виробником без посередників. Це і є основний чинник формування вигідних цін.


Як скористатися послугою


Виготовлення золотих виробів на замовлення - одна з основних послуг. Якщо вона вас зацікавила, досить зв'язатися з нашим менеджером по телефону, обговоривши всі деталі.


Наші фахівці допоможуть підібрати дизайн, створити унікальний варіант, що обов'язково вразить того, кому призначена коштовність. Важливо врахувати кілька моментів при замовленні прикраси.


Каблучки


Каблучки для заручин, обручки вимагають точного розміру. Занадто велике, маленьке зіпсує приємне враження від пропозиції. Оптимальний варіант - повідомити обхват пальця. Ми виготовимо будь-який нестандартний розмір. При виготовленні каблучки бажано врахувати особливості руки. Тонкі маленькі пальчики вимагають витонченого виробу. Для довгих пальців можна вибрати великі камені.


Сережки


Існує безліч варіантів: підвіски, з англійським замком, конго, гвоздики, трансформери. Для дітей краще вибирати пуссети, жінкам невеликого зросту підійдуть невеликі витончені сережки.


Важливий колір. У своїй роботі ми використовуємо рожеве, біле, жовте золото. Кожному тону обличчя, кольору волосся підходить різний його вид.


Хрестики


Хрестики бувають православними, католицькими. Другі вироби - більш стримані в дизайні. Всі нюанси підкажуть наші досвідчені фахівці. Вони також підберуть тип матеріалів, оформлення для чоловіків, жінок, дітей, адже хрестики - актуальний подарунок на хрещення дитини від хресних батьків.

Телефонуйте нам, пишіть на сайті. Із задоволенням втілимо в життя сміливі ідеї.

17 грудня 2019 - 0 - 884